تک جلدی شدن کتاب های میکرو گاج ادامه دارد......

  • نویسنده : رجب زاده
  • انتشار : 1396/06/11 4:10 PM

ادبیات میکرو گاج هم تک جلدی شد

 کتاب "ادبیات میکرو" با همکاری مشترک آقایان مهدی نظری و امیر نجات شجاعی در 520 صفحه گردآوری شده است. این کتاب در برگیرنده‌ی درس‌های ادبیات پیش‌دانشگاهی، ادبیات سال دوم و سوم دبیرستان و زبان فارسی سال سوم  ویژه‌ی داوطلبان رشته‌های ریاضی و تجربی است.

این کتاب در گذشته در دو جلد منتشر می‌گردید جلد اول پرسشنامه و جلد دوم پاسخنامه تشریحی اما در نوبت چاپ جدید یعنی 309 در یک جلد که مجموع دوجلد را میباشد منتشر شده.

میکروطبقه بندی!
دلیل نام گذاری این کتاب ها بنام میکروطبقه بندی : در هر مبحث تلاش شده از سطر به سطر کتاب درسی حتی پاورقی و مثال‌ها، سوالات تالیفی چهارگزینه‌ای مطرح شود.

 ،نمونه‌ تست‌هایی از آزمون‌های سراسری داخل و خارج از کشور بعد از سنجش معلومات  و اطلاعات نوبت ارزیابی است. این امر مستلزم آن است که پاسخ‌های درست و نادرست را بدانید؛ با یک پاسخ‌نامه‌ی تشریحی که علاوه بر مشخص کردن گزینه درست، علت غلط بودن سایر گزینه‌ها نیز به صورت تشریحی توضیح داده شده باشد.

در قسمت پاسخ‌نامه، نکات کلیدی و کنکوری که مطالب آموزشی تست‌ها را تکمیل می‌کند آورده شده در انتهای کتاب جهت جمع‌بندی نهایی چند دوره آزمون‌های جامع نیز ارائه شده است.

از ویژگی های مهم کتاب ادبیات میکرو جامع:

ارائه‌ی بیش از 2500 پرسش چهارگزینه‌ای از آزمون‌های سراسری داخل و خارج از کشور 

پرسش‌های تالیفی دقیق، بدیع و استاندارد

گزینش و طبقه بندی منحصر به فرد 

پاسخ‌های کاملا تشریحی به همراه تحلیل گزینه‌ها 

9 دوره آزمون استاندارد با پاسخ تشریحی

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه مارکا از تخفیف ها، کتاب های جدید و ... آگاه شوید.

پشتیبانی آنلاین