کتاب iQ پایه یازدهم

  • نویسنده : رجب زاده
  • انتشار : 1396/06/06 11:57 AM

کتاب iQ ریاضیات تجربی پایه یازدهم

 

مجموعه کتاب‌های IQ به منظور آشنایی دانش‌آموزان با تست‌های سطح بالا و دشوار کتاب تحصیلی طراحی شده است. طراحی کتاب به صورتی است کهدانش آموز در کنار مطالعه‌ی کتاب مرجع خود به بانکی جامع از پرسش‌های چهارگزینه‌ای فراتر از سطح کتاب دسترسی دارد.

انتشارات گاج از مقاطع تحصیلی دبستان تا کنکور کتب iQ را منتشر کرده تا دانش آموز پس از مطالعه‌ی دقیق مباحث کتاب درسی خود دیدی ریزبینانه‌ نسبت به مضامین آن پیدا کند و از طرفی در روند پاسخ گویی به سوالات، نقاط ضعف خود را شناخته و به درک عمیق‌تری از مباحث درسی برسد. این بستری مناسب تهیه میکد تا  دانش آموز به رشد بیشتری در مباحث تحصیلی خود دست یابد.

دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی دبستان، متوسطه‌ی اول ومتوسطه‌ی دوم با استفاده از مجموعه‌ کتاب‌های IQ، ازبانک گسترده‌ی سوالات تستی به همراه پاسخ‌نامه‌های کاملا تشریحی بهره خواهند برد. برای دست‌یابی به بهترین نتیجه توصیه می‌شود پس از مطالعه‌ی کتب درسی به سوالات پاسخ دهید و در مرحله‌ی بعد با توجه به پاسخ‌نامه به تحلیل جواب‌ها بپردازید. به این ترتیب می‌توانید نقاط ضعف خود را شناخته و در جهت برطرف کردن آن‌ها تلاش کنید.

این کتاب 312 صفحهای شامل تست‌های چهارگزینه‌ای سطح بالا از ریاضی پایه‌ی یازدهم است. این کتاب توسط مهندس پیام کریمی نیا گردآوری شده و که شامل پرسش های چهار گزینه ای با سطح بالا به همراه پاسخ تشریحی است:

از مهم ترین ویژگی های کتاب:

  • درسنامه‌های کاربردی منطبق با خط به خط کتاب درسی 
  • ارائه بیش از 1000 پرسش چهارگزینه‌ای بی‌نظیر و چالشی 
  • ارائه پاسخ‌های کاملا تشریحی (قابل فهم حتی برای دانش‌آموزان متوسط)

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه مارکا از تخفیف ها، کتاب های جدید و ... آگاه شوید.

پشتیبانی آنلاین